Sage | Značka Sage

Navrhnutý v Austrálii

dostupný na celom svete

Prémiová značka domácich spotrebičov

Základná stratégia spoločnosti Breville Group je založená na vývoji a predaji malých kuchynských spotrebičov v najvyššej kvalite, dlhej životnosti a s vysokým užívateľským komfortom. Značka je podporovaná jednotným celosvetovým marketingom.

Skupina Breville

Breville je hlavnou značkou spoločnosti, no na rôznych trhoch má ďalšie lokálne značky a významných partnerov, ktorí pomáhajú pri plnení jej obchodnej stratégie. Pre Európu je skupinou podporovaná vlastná značka Sage, ktorá sa teraz stáva celoeurópsky podporovanou.

Produkty značky Breville sú predávané vo viac ako 50 krajinách sveta, čo svedčí o schopnosti spoločnosti dodávať výrobky so skutočnou inováciou a spotrebiteľskou príťažlivosťou. 
​Značka Sage bola predstavená aj v severných krajinách (Nórsko, Dánsko, Fínsko, Švédsko a Lotyšsko). Jej výrobky sa doteraz predávali v ČR, SR a HU pod značkou Catler.

Oficiálnym distribútorom a zároveň aj servisom značky Sage v SR je spoločnosť FAST PLUS, a.s.

ZASTÚPENIE A SERVIS V SR: 

FAST PLUS, a.s.
divízia Sage
Šášovské Podhradie - Píla 214
965 01 Žiar nad Hronom
Slovenská republika 
tel.:+421 2 491 058 90
e-mail: info@sagesk.sk 

Kontakty na servis: 
tel.: +421 2 491 058 50 / 53
servis@fastplus.sk

zobraziť adresu na mape

História

História značky Breville sa začala písať v roku 1932. Firma ako prvý výrobca na svete vyvinul a začal predávať tzv. sendvič-toaster. Produkt mal obrovský úspech; po jeho uvedení na trh v Austrálii v roku 1974 sa z neho predalo 400 000 kusov a samotná značka sa stala v Austrálii veľmi obľúbenou.

Základom rastúceho predaja a obchodného úspechu produktov značky Breville je investícia do vývoja výrobkov a zameranie na dizajn a inovácie.

Znalosti prípravy jedál

Breville prehĺbuje svoje znalosti prípravy jedál tak ako ich spracováva a pripravuje spotrebiteľ. Tieto znalosti potom uplatňuje vo svojom produktovom portfóliu a odlišuje sa tak od konkurenčných výrobkov.

Spoločnosť Breville aktívne chráni túto pridanú hodnotu zákazníkom prostredníctvom zvýšených investícií do ochrany duševného vlastníctva a rozvoja portfólia patentovaných inovatívnych produktov tak, aby si v budúcnosti udržali svoju hodnotu.

Vybrané výrobky značky Catler sa od januára 2018 menia na značku Sage

Dôvodom je dohoda medzi celosvetovým austrálskym výrobcom Breville a distribútorom (skupinou Fast), ktorá zahŕňa rozšírenie sortimentu, ďalšie skvelé výrobky a silnejšiu marketingovú podporu značky Sage. 

Značka Catler bude aj naďalej prinášať výrobky s pridanou hodnotou a prémiovou kvalitou so zameraním na zdravý životný štýl a zdravú prípravu jedál.  

Naši verní zákazníci sa môžu tešiť na rozšírenie ponuky výnimočných a kvalitných produktov oboch značiek.